.
چهارشنبه 9 مهر 1399.
 
Inowdesign.com

خبرآنلاین - خبرگزاری تحلیلی ایران

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ها و درباره اخبار ورزشی، حوادث، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و گردشگری را در خبرآنلاین بخوانید
 1. با دیجیت نست به دنیای بهترین ها سفر کنید
  اغراق آمیز نیست که بگوییم، دیجیت نست یکی از برترین سایت‌های اینترنتی راهنمای پیش از خرید می‌باشد. چراکه با دیجیت نست ضرورتی وجود ندارد که خودتان به تنهایی، ساعت‌ها برای اطلاع از ویژگی‌های یک محصول وقت بگذارید. حتما قبول دارید که انتخاب لوازم دیجیتال یکی از سخت‌ترین موارد برای خرید است.
 2. در این کشور احتمالا بیش از ۶۰میلیون نفر به کرونا مبتلا شده‌اند
  ایسنا نوشت: مقامات بهداشتی در هند احتمال می‌دهند که تعداد واقعیِ مبتلایان به کووید ۱۹ در این کشور خیلی بیشتر از آمار رسمی بوده و بیش از ۶۳ میلیون نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند.
 3. استقلالی شدن «الکس نوری» در گروی تصمیم هیات مدیره باشگاه
  مهر نوشت: تصمیم گیری نهایی در خصوص الکساندر نوری و حضور احتمالی وی روی نیمکت تیم فوتبال استقلال، منوط به تایید هیات مدیره این باشگاه است.
 4. «شیر شاه» جدید در راه است
  مهر نوشت: ادامه «شیر شاه» به کارگردانی بری جنکینز سازنده «مهتاب» برای دیزنی ساخته می‌شود.
 5. ۵ روش تشخیص میکروفون تقلبی
  این روزها که به دلیل شیوع بیماری کرونا خریدهای ما بیشتر به صورت آنلاین صورت می گیرد، اعتماد به فروشگاه ها کمی دشوارتر به نظر می رسد! البته تشخیص کالای تقلبی از اصل آن، یکی از معضلات مصرف کنندگان در زمان خرید بوده و هست. متاسفانه با افزایش نرخ ارز و در نتیجه ی آن افزایش قیمت کالاهای خارجی، کالاهای چینی و بی کیفیت بسیاری وارد بازار شده اند و تعداد آن ها روز به روز در حال افزایش است به طوری که دیگر قابل کنترل نیستند.